Новини » Світ

КНДР вивела свій персонал із спільного офісу зв’язку з Південною Кореєю

Міжкорейський офіс зв’язку в прикордонному місті Кесон. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Північна Корея вивела свій персонал з міжкорейського офісу зв’язку в прикордонному місті Кесон, відкритого у вересні минулого року.

Про це заявили в Міністерстві об’єднання Південної Кореї, – повідомляє «Європейська правда» з посиланням на південнокорейське агентство Yonhap.

КНДР повідомила Сеулу про своє рішення сьогодні під час зустрічі офіцерів зв’язку. Всі офіцери Північної Кореї залишили офіс.

Пхеньян також повідомив, що їм все одно, чи залишаться надалі працювати в офісі представники Південної Кореї.

У Сеулі заявили, що 25 офіцерів Південної Кореї працюватимуть в офісі протягом вихідних. Міністерство також заявило, що сподівається, що офіс продовжить нормальну діяльність.

Спільний офіс зв’язку відкрився у вересні 2018 року для сприяння розширенню транскордонного обміну і ослабленню напруженості. В ньому працювали до 20 чиновників КНДР.

Це перший випадок, коли південнокорейські офіційні особи постійно розміщуються в КНДР з кінця війни 1950-53 років в Кореї, яка розділила півострів.

Пхеньян ухвалив це рішення через місяць після других переговорів у В’єтнамі Кім Чен Ина та Дональда Трампа, які завершилися безрезультатно через суперечку щодо санкцій США.Loading...