Новини » Політика 22 березня, 2019, 18:15
Каплін звинуватив Авакова у підпалі автомобіля журналіста в Полтаві
ZIK
ZIK

За добу до підпалу авто Геннадій Сікалов повідомляв про погрози на його адресу. За моєю інформацією, команду це зробити дав Арсен Аваков.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Каплін.

Пан Каплін сказав, що на Полтавщині є низка журналістів, які займають безкомпромісну позицію відносно міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та його оточення.

«Першою жертвою був журналіст Ярослав Журавель, якому поламали щелепу, і він тривалий час знаходився у реанімації, але реакція правоохоронних органів була нульовою. Друга жертва Геннадій Сікалов – журналіст, який очолює «Останній бастіон». Йому сьогодні вночі підпалили автомобіль. За добу до цього він телефонував мені і повідомляв про погрози його життю, він сказав, що його можуть вбити», – відповів Капілн.

Зокрема, за його словами, до цього має відношення Арсен Аваков та Ілля Кива. Він додав, що вже підготував відповідне звернення до ДБР, СБУ.

«Це серйозні речі. За моєю інформацією, Арсен Аваков дав команду В’ячеславу Аброськіну, який є одним із найближчого оточення міністра. Аброськін наказав Замахіну, керівнику поліції у Полтавській області. Далі команда поступила бандитському оточенню, яке вони приручили вже давно, і це замовлення було виконане», – зазначив політик.

Крім цього пан Каплін розповів, що Полтавщина завжди була батьківщиною «ментовської» мафії. І керівники поліції завжди були причетні до «кришування» бандитських формувань на Полтавщині, які були найбільш потужними в країні.

«Найдорожча посада серед всіх ключових посад у вертикалі МВС була посада керівника Управління внутрішніх справ Полтавської області, тому що тут проходить газова труба, через яку завжди кралося сотні тисяч доларів», – прокоментував нардеп.

Нагадаємо, що вночі 22 березня у Полтаві підпалили авто засновника видання «Останній бастіон» Геннадія Сікалова. Згодом у Фейсбуці з’явилось відео, на якому видно, як підпалювали автомобіль журналіста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-17 13:34 :26