Інцидент у Раді: «радикали» зривали годину запитань до уряду у Верховній Раді

Олег Ляшко з депутатами прорвалися до урядової ложі у Верховній Раді України. Фото: УНІАН

Олег Ляшко та фракція «радикалів» намагалися зірвати годину запитань до уряду у Верховній Раді України.

Інцидент стався сьогодні під час ранкового засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK.

Олег Ляшко адресував Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману запитання щодо невиплати заробітніх плат працівникам Одеського національного медичного університету, а також робітникам-дорожникам. Проте очільник уряду так і не встиг завершити свою відповідь – Ляшко та фракція «радикалів» піднялися з своїх місць у залі та рушили до урядової ложі у сесійному залі парламенту. 

«Ви хочете мені вже на ліве вухо кричати?» – жартома спитав прем’єр, коли побачив, як нардепи рушили до нього (нагадаємо, депутати від Радикальної партії у середу увірвалися на засідання уряду, і тоді між Ляшком та Гройсманом відбувся діалог щодо криків «на праве вухо»).

Ляшко і його фракція обступили урядовців. Між «радикалами» та депутатами з інших фракцій виникла штовханина.

«Колеги, що виробите? Зупиніться!.. Ви хочете зірвати засідання?» – звернувся до парламентарів спікер Андрій Парубій, проте депутати проігнорували його заклики повернутися на робочі місця.

Голова ВРУ Андрій Парубій оголосив перерву у роботі Ради на 15 хвилин.

Після перерви, попри вимогу спікера до «радикалів» не заробляти собі політичні бали напередодні виборів та розблокувати урядову ложу, депутати залишали там, аж допоки Володимир Гройсман повідомив, що дав доручення керівнику «Укравтодору» вивчити ситуацію щодо невиплат дорожникам, і в разі, якщо заборгованість є, закрити це питання. Після того депутати покинули урядову ложу.

Як повідомляли, 20 березня на засіданні Кабінету Міністрів з’явився народний депутат Олег Ляшко разом із членами «Радикальної партії». Він критикував дії уряду, звинувачуючи його у балагані в країні, і вимагаючи звільнення голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.

Loading...