Новини » Політика 22 березня, 2019, 12:17
Гнап: Якщо Зеленський стане президентом, розплачуватись з Коломойським може вся країна
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський отримав свою телевізійну впізнаваність, здебільшого, завдяки телеканалу «1+1», що належить олігарху Коломойському. Якщо Зеленський отримує таку величезну телевізійну підтримку, то постає питання, яка розплата чекає і його, і всю країну.

Про це в ефірі авторського проекту Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив український політик та журналіст Дмитро Гнап.

«Ми ж розуміємо, що, передовсім, значна частина його підтримки, його рейтингу складається, з того, що його тривалий час показували по одному з найбільших українських телеканалів», – наголошує політик.

З його слів, Володимир Зеленський отримав свою телевізійну впізнаваність, здебільшого, завдяки телеканалу «1+1», що належить олігарху Коломойському, у якого є свій інтерес у політиці.

«Який інтерес у Зеленського, ми достеменно не знаємо, адже у реальному суспільно-політичному житті його немає. Він є в телевізійному екрані, але його немає у суспільному житті. У нього відсутнє поле вчинків, як політика, тому ми не знаємо, який він насправді», – розповідає Дмитро Гнап.

Втім, підкреслює він, всі дуже добре знають, який інтерес є в Ігоря Коломойського. Відтак, ризик полягає у тому, що незрозуміло, чи є Володимир Зеленський самостійною політичною фігурою.

«Ця величезна телевізійна підтримка, ця бульбашка, надута завдяки підтримці телеканалу «1+1», цей образ Зеленського – це не просто так. З олігархами просто так ніколи не буває. Якщо ви від них отримуєте щось, то це завжди не просто так», – наголосив журналіст.

З його слів, рано чи пізно за це «щось» доведеться платити олігарху. Відтак, якщо Зеленський отримує таку величезну телевізійну підтримку, то постає питання, якою буде розплата.

«Цікаво, яка розплата чекатиме і його, і, не, дай Боже, всю Україну, якщо він стане президентом. Зеленський не справляє враження людини, що може отримати підтримку від олігархів, а потім їх банально кинути і далі діяти самостійно», – заявив Гнап.

Нагадаємо, доброволець та захисник Донецького аеропорту Даня Данський заявив, що якщо після президентських виборів до влади в Україні прийдуть «пішаки» олігарха Коломойського – Тимошенко або Зеленський, то Україна «ляже» під Росію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 18:49 :56