Новини » Політика 22 березня, 2019, 11:58
Гнап: Непердбачуваність результатів виборів – значне досягнення української демократії
ZIK
ZIK

Непрогнозованість результатів українських виборів – це заслуга українського народу, який виборов цю конкуренцію. Особливо значним досягненням це виглядає на фоні наших сусідів – Росії та Білорусі.

Про це в ефірі авторського проекту Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK розповів український політик та журналіст Дмитро Гнап.

Він підкреслив, що значний позитив полягає в тому, що за десять днів до виборів президента України досі достеменно невідомо, хто з кандидатів проходить до другого туру.

«Тим паче ми не знаємо, хто ж переможе. Особливо на фоні сусідів, які нас оточують – Білорусь і Росія – це виглядає шаленим досягненням. Найперше, це досягнення українського суспільства, як би влада не говорила, що демократія – це її заслуга», – наголошує політик.

З його слів, така непрогнозованість результатів президентських виборів – заслуга виключно українського суспільства, яке вибороло цю конкуренцію.

«Суспільство тримає владу у відповідних межах, щоб ця конкуренція у нас була. На цих виборах буде дуже високою явка виборців. Щонайменше, вона складатиме 70%», – переконаний Дмитро Гнап.

На його думку, поясненням такій високій явці, зокрема, є той факт, що, буцім, люди скучили за виборами, які не відбувалися вже протягом чотирьох років.

«Останні вибори були ще у 2015 році. Люди хочуть, щоб влада їх почула. Адже всі знають, як протягом останніх чотирьох років відбувається спілкування влади із людьми. Це просто такий монолог з екранів телебачення, бігбордів про те, що у нас все гаразд», – заявив журналіст.

З його слів, люди втомились від постійного монологу влади, який вони чули протягом років, тож зараз хочуть сказати владі щось у відповідь.

«Тому вони прийдуть на виборчі дільниці, щоб проголосувати, щоб дати цю відповідь. Високий рейтинг Володимира Зеленського – це не рейтинг його підтримки. Це не рейтинг за Зеленського, а рейтинг проти влади», – підсумував Гнап.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія зареєструвала Дмитра Гнапа кандидатом на посаду президента України. Втім, згодом політик зняв свою кандидатуру з виборів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 14:55 :53