live
Новини » Економіка

Боротьба з бідністю: економіст пошукав, хто з політиків пропонує альтернативу

ZIK

У структурі світової економіки відбуваються карколомні процеси, а політики продовжують говорити про «глобус Україна».

Це зауважив економіст Борис Кушнірук у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Якщо орієнтуватися на Європу в розбудові економіки, зауважив експерт, то вона не є найкращим зразком, зважаючи на бюрократизацію. До того ж, зараз із Європи відбувається сильний відтік капіталів у країни третього світу.

«Чому у Франції тривають протести «жовтих жилетів»? А тому, що всі види масового виробництва пішли з Франції – науково-технічні виробництва залишилися, а от масове – перейшло до країн третього світу», – пояснив Борис Кушнірук.

Економіст також зазначив, що у передвиборчих програмах усіх кандидатів не побачив усвідомлення тих ризиків, які сьогодні є у світовій економіці.

«Світ змінюється на наших очах, у структурі світової економіки відбуваються карколомні процеси, а ми продовжуймо говорити про «глобус Україна». Тому, що політики збираються робити на модельному рівні, щоб зробити економіку України цікавою для іноземних інвесторів?» – зауважив Кушнірук.

До того ж, підкреслив фахівець, зараз відбувається конкуренція не тільки на рівні капіталу, а й за робочі руки.

«У світі простежується проблема, коли країнам не вистачає робочої сили. Наприклад, Європа, Японія зіштовхнулися з проблемою старіння населення, а відтак починають залучати до роботи іноземців. Навіть Японія, яка завжди була особливо закритою країною, оголосила про готовність прийняти 1,5 мільйона працівників», – констатував Борис Кушнірук.

Як повідомлялося, в уряді спрогнозували, коли буде розблокована велика приватизація.Loading...
Loading...
Loading...