live
Новини » Львів

Аграрії Львівщини висловились в підтримку кандидатури Петра Порошенка на виборах

Близько півсотні аграрних господарств Львівщини заявили про підтримку Петра Порошенка на президентських виборах.

Відповідну заяву у п’ятницю, 22 березня, на спільній прес-конференції оприлюднили доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В.Поповича, Львівський університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, президент Львівської аграрної палати Павло Музика, заступник директора ТОВ «Захід-Агро МХП» Наталія Гончар, директор СОК «Добротворець» Володимир Слюз.

«Ми вийшли на перші місця в багатьох видах сільськогосподарської продукції, але ми маємо розуміти, що справжнє лідерство можливе лише за умови, коли експорт переробленої продукції буде значно перевищувати експорт сировини.

Завдяки правильній політиці глави держави ми затвердились на міжнародній арені як суб’єкт, а не об’єкт міжнародної політики. Маємо великий сумнів, що інші кандидати, які пропонують себе на роль керівника держави, зможуть в правильному напрямку вести країну, адже бажання деяких популістів змінити курс розвитку нас насторожує», – йдеться в зверненні.

«За останні чотири роки ми маємо суттєві зрушення у розвитку економіки нашої держави. Попри війну та небажання певних політиканів, в країні проводять реформи, які ставлять нас на один щабель із розвиненими країнами», – зазначив директор СОК «Добротворець» Володимир Слюз.Loading...
Loading...
Loading...