Новини » Політика 22 березня, 2019, 22:55
Адміністрація Обами здала Крим і Україну, – Айдер Муждабаєв
ZIK
ZIK

Історія розставить усе на місця. Можливо, стане відомо й те, як адміністрація колишнього президента США Барака Обами здала Крим і Україну. Ймовірно, екс-очільник давав вказівку не втручатися в конфлікт.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив журналіст Айдер Муждабаєв.

«Я думаю, що коли Петро Порошенко обіцяв звільнити Крим одразу після виборів, він мав на увазі активізацію цього процесу. Адже очевидно, що за п’ять років цього не зробити», – каже експерт.

Ймовірно, Петро Порошенко у своїх заявах має на увазі політико-дипломатичний вихід із ситуації, а не воєнний, припускає журналіст.

«Він має на увазі зміну десятого розділу Конституції. Кримські татари – це корінне населення Криму. АРК – це де-факто російська республіка, яка була організованою російською більшістю. Результат ми всі побачили – тотальна зрада», – наголошує експерт.

З’ясувалося, що кримські татари зберегли вірність Україні, на відміну від більшості мешканців півострова, підкреслює Айдер Муждабаєв.

«Серед воєнних, силових структур також безліч зрадників. До слова, доля вини у конфлікті була і на відповідальності великих західних держав. Історія розставить усе на місця. Можливо, стане відомо й те, як адміністрація Обами здала Крим і Україну», – коментує журналіст.

Айдер Муждабаєв детальніше розповідає, як колишній президент США Барак Обама здав Крим.

«Я не був присутній при переговорах. Втім твердо переконаний, що вони відбулися, і була вказівка нічого не робити, мовляв «keep smiling», – говорить експерт.

Путін очікував. Увійшовши в Крим, він не одразу забрав півострів, звертає увагу журналіст.

«Путіна цікавила наша реакція. Він побачив, що адміністрація Обами, яка, мабуть, досі нічого не зрозуміла, не змогла ні нічого сказати йому, ні підтримати Україну. Нам потрібна була дипломатична допомога і, можливо, військова. США могли ж надіслати флоти, заблокувати Крим. Втім вони нічогісінько не зробили», – наголошує експерт.

Нагадаємо, екс-посол США Вільям Тейлор розповів, що необхідно для повернення Криму.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 20:44 :52