Новини » Суспільство 22 березня, 2019, 12:54
13 тис. грн на місяць: Рева відповів шахтарям, які голодують у Комітеті ВРУ

Середня пенсія у шахтарів в Україні сьогодні становить 8,5 тисяч гривень. Разом із страховими доплатами у середньому ідеться про виплати у розмірі близько 13 тисяч гривень на місяць.

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, засідання якої транслює телеканал ZIK, повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Міністр соцполітики, відповідаючи на запитання парламентарів щодо перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві, нагадав, що в 2017-2018 уряд спільно з Фондом соціального страхування здійснив п’ять перерахунків.

«За неповних два роки збільшення страхових виплат у нас відбулося з 1655 грн до 3352 грн, або вдвічі. Для потерпілих на виробництві шахтарів – з 2051 до 4587 грн, теж майже вдвічі. Крім того, хочу нагадати, що перерахунки здійснювалися за рахунок коштів єдиного соціального внеску, який у нас іде не тільки на страхові виплати, а й на пенсійні», – зазначив Андрій Рева та додав, що у середньому пенсія у шахтарів становить 8,5 тис. грн.

«Додайте, будь ласка, 4597, і ви отримаєте разом з регресними виплатами середню виплату шахтарям майже 13 тисяч гривень», – сказав він.

Андрій Рева додав, що нині, враховуючи політичну ситуацію, намагаються «розкачати» її, розповісти про те, що уряд не робить перерахунки шахтарям. Він додав, що коефіцієнт відповідає тій ситуації, що є у Фонді соцстрахування. Міністр обіцяв, що коли будуть збільшені надходження від ЄСВ, тоді буде підвищено коефіцієнт.

«Якщо коштів у Фонді більше немає, взяти їх нізвідки», – сказав Андрій Рева.

Як повідомляли, у приміщенні Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики голодують шахтарі із різних регіонів України, протестуючи проти урядової постанови про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 19:46 :18