Зниження ціни на газ – експерт вказав, кого це буде стосуватися

ZIK

Ціна на газ буде знижена для тих споживачів, де «Нафтогаз» є облгазом. На сьогодні це Кіровоградська область і ще 30 людей по Україні.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг, експерт із енергетичних питань Андрій Герус.

Коментуючи рішення «Нафтогазу» знизити ціну блакитного палива на квітень для своїх побутових споживачів у Кіровоградській області та інших регіонах України на 2%, Андрій Герус зазначив, що таке рішення «Нафтогазу» не є наслідком конкуренції на газовому ринку. За словами експерта, воно не стосуватиметься усіх споживачів країни.

«Ніякої конкуренції немає. Це рішення прийняли у кабінеті «Нафтогазу». Але проблема тут полягає в тому, що «Нафтогаз» каже, що він знизив ціну газу на 2% лише в тій області, де він є облгазом. А от в усіх інших областях ціна буде на 2% вища. Тобто ціна буде знижена у Кіровоградській області, бо «Нафтогаз» володіє там облгазами», – пояснив гість програми.

А про інші регіони говориться для того, додав Андрій Герус, щоби розпочати процес зміни постачальника газу населенню.

«Хоча з комерційної точки зору цього постачальника немає сенсу змінювати. Але раніше працівники «Нафтогазу» самі ходили в облгази і змінювали свого постачальника з місцевого на торгову компанію «Нафтогаз». Таких споживачів є декілька десятків по Україні. Тобто це буде Кіровоградська область плюс ще 30 людей. От це і є їхні споживачі по інших регіонах. Але на сьогоднішній день мова йде про Кіровоградську область», – прокоментував голова Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг.

Нагадаємо, в «Нафтогазі» заявили, що з наступного місяця українці зможуть платити за газ дешевше.

Loading...