live

Зеленському пророкують долю його «улюбленого» персонажу

ZIK

Виборці Володимира Зеленського говорять соціологам, що підтримають шоумена на виборах, проте коли настане час політичної дії, тоді її може не бути.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, експерт із питань зовнішньої та внутрішньої політики України Володимир Горбач.

Експерт нагадав, як на виборах до українського парламенту 2012 року рейтинг політичної сили «Удар» різко знизився за два тижні до дня волевиявлення. Частково це пов’язано з тим, що тоді передвиборчу кампанію згорнули через недофінансування, проте проявився й феномен «виборців, які передумали», оскільки проект «Удар» сприймали як аполітичний.

Володимир Горбач пояснив, що на той час Віталія Кличка сприймали як спортсмена, чемпіона, зірку спорту. Виборці говорили, що підтримають його, проте під час голосування не прийшли на дільниці і не проголосували, і результат волевиявлення виявився зовсім інший, аніж той, який прогнозували опитування.

Володимир Горбач переконаний, що ситуація нині, напередодні президентських виборів, розвивається аналогічно.

«Із Зеленським може бути та сама історія. Шоумен, телезірка. Усім, сидячи на дивані з пультом, легко говорити, якщо до тебе прийшли соціологи…, «буду за нього». А коли прийде момент політичної дії, тоді її може не бути у багатьох глядачів, особливо в тих глядачів, які сприймають політику, як телевізійне шоу, які судять про політичних персонажів не з реального життя і навіть не з новин, а з комедійних серіалів», – зазначив політичний аналітик.

Нагадаємо, як свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Центром «Социс» разом з Інститутом стратегічних досліджень і прогнозів «Янус» з 9 по 14 березня 2019 року, на запитання, хто переможе на президентських виборах, серед тих, хто визначився, 25,5% назвали Петра Порошенка, 25,1% – Володимира Зеленського, 12,45% – Юлію Тимошенко.Loading...
Loading...
Loading...