Новини » Економіка 21 березня, 2019, 11:15
ЄС підтвердив, що готовий надати Україні другий транш на 500 млн євро, – Мінфін
Євро. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Євро. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У Євросоюзі підтвердили, що готові продовжувати кредитну програму з Україною та видати уряду другий транш кредиту у розмірі 500 мільйонів євро.

Про це повідомили представники ЄС під час зустрічі з українськими урядовцями у Брюсселі, повідомила міністр фінансів України Оксана Маркарова, пише Громадське.

«Європейські колеги високо оцінили прогрес щодо виконання програми, необхідної для другого траншу макрофінансової допомоги, а також підтвердили готовність надавати інвестиційну і кредитну підтримку проектів Приазов’я», – повідомила Маркарова.

Зазначимо, що у Міністерстві фінансів очікують, що другий транш від Євросоюзу може надійти до України у березні 2019 року.

11 грудня ЄС офіційно перерахував перший транш кредиту в рамках четвертої програми макрофінансової допомоги Україні у розмірі 500 мільйонів євро.

500 мільйонів євро виділили у рамках макроекономічної програми для України, загальний обсяг якої становить один мільярд євро. Ці кошти є надзвичайно важливими для України, адже їх зарахують напряму до державного бюджету, що дозволить у стислі терміни розрахуватися за кредитними зобов’язаннями держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 15:56 :12