live

ЄС назвав єдину умову відтермінування Brexit до 22 травня

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Лідери Євросоюзу готові дати відстрочку для Brexit до 22 травня, проте лише за умови, що парламент Британії наступного тижня схвалить угоду про вихід країни з ЄС.

Про це написав на своїй сторінці у Twitter редактор видання Buzzfeed Альберто Нарделлі, коментуючи проект висновків, які лідери країни-членів ЄС збираються схвалити за підсумками нинішнього саміту, передає «Укрінформ».

«Європейська рада зобов’язується погодитися на перенесення Brexit до 22 травня 2019 року, але тільки якщо Угода про вихід буде схвалена Палатою громад наступного тижня. Враховуючи те, що Велика Британія не має наміру брати участь у виборах до Європарламенту, подальше перенесення цієї дати неможливе», – написав Нарделлі.

Слід нагадати, що прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей попросила ЄС відтермінувати дату виходу країни з цього блоку аж до 30 червня після того, як британська Палата громад двічі відхилила розроблений її урядом договір про Brexit. Але британські парламентарі, з іншого боку, погодилися, що «жорсткий» вихід із ЄС є неприйнятним. Наразі офіційною датою Brexit залишається 29 березня.

Як відомо, дводенний саміт країн-членів ЄС триває в Брюсселі 21-22 березня.

Loading...