live

Витрата грошей Януковича: Порошенко розповів, куди пішли кошти

ZIK

Гроші, які були конфісковані в оточення Януковича, були спрямовані на українську армію.

Про це в ефірі радіо «Армія ФМ», який транслював телеканал ZIK, заявив Президент України Петро Порошенко.

«Кожен долар, кожна копійка з цих 2 мільярдів доларів були витрачені на армію. Це і будівництво заводу з виготовлення боєприпасів, це і закупівля новітніх засобів радіоелектронної боротьби, які значно підвищують ефективність дій українських підрозділів. А першим пріоритетом для використання цих коштів була розбудова гуртожитків», – зазначив Президент.

Порошенко додав, що як Верховний головнокомандувач він поставив перед собою завдання – за один рік побудувати житло для 23 тисяч контрактників.

«Це були вимушені заходи. Бо як ми знаємо, військові містечка були розпродані протягом 10-15 попередніх років. Були розпродані полігони, навіть військові шпиталі. Тому в 2014-му році ми були вимушені оперувати бійців у мобільних шпиталях, у наметах.

Тому коли українська армія була зруйнована, нам треба було знайти надзвичайно ефективне рішення. Одне з таких рішень – коли за рахунок коштів Януковича будується 184 гуртожитки, де 23 тисячі військовослужбовців мають можливість жити, отримувати достойне грошове забезпечення і нормальне харчування, підписавши контракт з армією», – підкреслив Петро Порошенко.

Нагадаємо, у Генеральній прокуратурі України повідомили, що 1 мільярд 478 мільйонів гривень, які ГПУ конфіскувала в оточення Януковича, перевели до державного бюджету України.Loading...
Loading...
Loading...