Новини » Політика 21 березня, 2019, 17:23
Українці повинні отримати право на збройний захист, – Наливайченко підписав Меморандум
Валентин Наливайченко
Валентин Наливайченко

Меморандум на підтримку ухвалення закону про зброю підписали лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко та голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін.

Як інформує прес-служба Руху «Справедливість», ініціатива підписання Меморандуму належала Українській асоціації власників зброї і Руху власників зброї «Твій голос вплине».

Після підписання Меморандуму Валентин Наливайченко наголосив, що українці повинні мати право на самооборону, і час ухвалити Закон «Про зброю», яким громадянам України буде надано право на збройний захист, зокрема, за допомогою короткоствольної нарізної вогнепальної зброї, давно настав.

«Закон, який визначатиме чіткі, але жорсткі правила та умови отримання, володіння та розпорядження захисною зброєю», – уточнив політик.

Валентин Наливайченко наголосив, що добровольці уже давно вибороли собі це право: «У 2014 році, ще на початку війни, ви – захисники і захисниці – від мене отримували нагородну зброю за досягнення у боях. Але настав час, щоб закон надав вам право володіти зброєю, щоб захищати себе і свої сім’ї. Настав час в країні визнати таку справедливість для кожного громадянина».

Політик також підтримав ініціативу щодо створення Добровольчої Армії, яка у мирний час може виконувати функції рятувальної служби та муніципальної міліції.

Своєю чергою, голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін наголосив, що мова не йде про вільний обіг зброї: «Кажу вам відповідально, ми проти вільного обігу. Ми – за законом врегульований обіг зброї серед цивільного населення і право нею захищатися».

Учайкін додав, що Україна чи не єдина країна в Європі, яка не має власного зброярського законодавства.

Як повідомляли, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вимагає термінового проведення засідання парламенту та звільнення керівників силових відомств, причетних до покривання корупції в оборонно-промисловому комплексі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 07:37 :45