Новини » Спорт 21 березня, 2019, 20:37
Українки провалили спринт заключного етапу Кубка світу з біатлону в Норвегії
Медальний подіум жіночого спринту у Холменколлені / biathlon.com.ua

Представниця збірної Словаччини Анастасія Кузьміна сьогодні, 21 березня, виграла спринтерську гонку на 7,5 км з двома вогневими рубежами на дев’ятому, заключному етапі Кубка світу з біатлону сезону-18/19, який стартував у Холменколлені (Норвегія).

Як повідомляє biathlon.com.ua, триразова олімпійська чемпіонка Анастасія Кузьміна подолала дистанцію за 19 хвилин 56,2 секунди з одним штрафним колом на двох вогневих рубежах.

Другою, слідом за Настею у підсумковому протоколі розташувалася німкеня Франціска Пройсс з відставанням 21,2 секунди (без промахів). А ще одна словачка Пауліна Фіалкова з чистою стрільбою посіла третє місце. Її відставання від переможниці склало 25,1 секунди.

Кращою серед українок стала Віта Семеренко (без промахів), яка фінішувала 28-ю. Яна Бондар (два промахи) – 48-ма, Валя Семеренко (три промахи) – 55-та, Анастасія Меркушина (два промахи) – 57-ма, Ганна Кривонос (один промах) – 74-та, Надія Бєлкіна (три промахи) – 77-ма, Катерина Бех (два промахи) – 93-тя.

Додамо, що загалом на старт сьогоднішнього спринту вийшли 106 біатлоністок.

Завтра, 22 березня, у Холменколлені пройде чоловічий спринт. На суботу, 23 березня, заплановані гонки переслідування. Завершиться сезон-18/19 у неділю, 24 березня, двома мас-стартами – у жінок та чоловіків.

2019-10-24 09:00 :23