Новини » Політика 21 березня, 2019, 12:10
У заявах Кремля помітно, що РФ сама не вірить у можливість втримати Крим, – експерт
ZIK
ZIK

Російська Федерація буквально «напижовує» Крим зброєю для того, щоб показати світовій спільноті, що він, буцім, російський. Та ми розуміємо, що з кожним БТР, що заїжджає в Крим з Росії, вона сама сумнівається в цьому.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко.

Він висловив переконання, що реакція ООН на мілітаризацією Криму Російською Федерацією означає, що це є загрозою не лише Україні, а й ЄС.

«Мені здається, що саме з цього повинна виходити Україна у своїх намаганнях повернути Крим. Потрібно виходити з того, що це не лише проблема України. Це проблема Європи, проблема світу. Якщо ми говоримо про мілітаризацію півострова, то тут є багато сигналів одразу», – наголошує експерт.

Передовсім, підкреслює він, Російська Федерація «напижовує» півострів зброєю для того, щоб показати світовій спільноті, що Крим, буцім, їхній.

«Втім ми розуміємо, що з кожним БТР, що заїжджає в Крим з Росії, сама Росія сумнівається в цьому. Допоки вони будуть заявляти, що «напижовують» зброєю Крим, доти це говоритиме про те, що у самому Кремлі існує сумнів, що вони втримають півострів», – заявив Богдан Петренко.

Своєю чергою заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз зазначив, що насиченість військової техніки у Криму, окрім страху кримчан та світової спільноти, викликає і певне роздратування.

«Півострів вже не витримує цієї військової ескалації. Нам постійно надсилають відео цих військових колон. Вони ж не статистично стоять на базах, а регулярно пересуваються територією півострова. Це весь час спричиняє серйозну тривогу серед місцевого населення», – наголошує політик.

Читайте також: Путін у своєму колі спілкування визнає, що окупація Криму була помилкою

Втім, переконаний він, це насадження загрози і страху не повинно служити для України та світової спільноти причиною думати, що Крим неможливо деокупувати.

«Ми пам'ятаємо навіть Радянський Союз, який не менше був завантажений військовою технікою, але був вдало звільнений», – підсумував Ахтем Чийгоз.

Нагадаємо, голова оборонного комітету Держдуми РФ Володимир Шаманов заявив про розміщення в окупованому Криму бомбардувальників, які «можуть знищити будь-що в Європі».

Читайте також: У Криму розмістили бомбардувальники, які «можуть знищити будь-що в Європі»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 05:29 :47