Новини » Світ 21 березня, 2019, 4:26
У німецькому бундестазі відкрилася виставка, присвячена жертвам сучасних війн

З 21 березня по 12 квітня в німецькому бундестазі працює фотовиставки «Вражений» про жертви воєн і конфліктів сучасності, частина якої присвячена Україні.

Про це повідомляє Укрінформ.

У німецькому бундестазі відкрилася виставка, присвячена жертвам сучасних війн

В центрі уваги автора, німецького журналіста і фотографа, кореспондента-фрілансера видання Spiegelonline, Тілля Майєра, люди в Україні, Іраку, Лівані, Південному Судані, Лаосі, Конго та інших країн, життя яких перевернула війна. Історія з України – доля 79-річної Валентини з села Кам’янка, що недалеко від Авдіївки.

«Ця виставка показує, що війна на сході України далеко не закінчилася. Ми вже не читаємо про неї в газетах і не чуємо про неї в новинах, але щотижня люди гинуть, отримують поранення. І вони живуть у військових умовах, навіть якщо знаряддя на пару днів замовкають», – сказав кореспонденту агентства віце-президент Бундестагу Томас Опперманн.

Він зазначив, що у світі сьогодні багато забутих воєн, а та, що йде в Україні, – це так званий заморожений конфлікт, який в той же час залишається ще гарячим, триває.

«Це найгірше, що може бути: світова громадськість не звертає більше уваги, але одночасно тривають страждання», – зазначив депутат.

У німецькому бундестазі відкрилася виставка, присвячена жертвам сучасних війн \ Фото: Укрінформ

Опперманн переконаний, що зараз повинні бути зроблені нові кроки в напрямку реалізації Мінських угод. Україна, Росія, Німеччина і Франція мають знову сісти за стіл переговорів і зробити конкретні кроки для умиротворення в регіоні, щоб у людей знову була перспектива в житті.

З іншого боку, підкреслив член парламенту від Соціал-демократичної партії Німеччини, санкції, які ЄС ввів, лише тоді можуть бути зняті, коли насправді будуть виконані Мінські угоди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 21:51 :33