Новини » Київ 21 березня, 2019, 0:31
У Києві мешканці Михайлівського провулка не дозволили зрізати «зростаюче крізь стіну дерево»

У Києві комунальники намагалися зрубати знамените дерево в Михайлівському провулку, але місцеві жителі встали на захист унікальної пам’ятки.

Про це пише користувач фейсбук Petz Lena, – повідомляє kyiv.changeua.

На думку місцевих жителів, комунальники розчищають місце під чергову автостоянку в центрі Києва. У свою чергу в «Київзеленбуді» розповіли, що дерево є аварійним і роботи проводились на підставі акта обстеження, повідомляє «Наш Київ»

«Наголошуємо, що стан зазначеного дерева липи дрібнолистової, яка знаходиться в пров. Михайлівському, 10/2 є аварійним, і вимагає негайного видалення згідно з актом обстеження зелених насаджень № 71-А від 08.02.2019, виданого комісією, призначеної управлінням екології та природних ресурсів КМДА. Однак через перешкоджання жителів, роботи з видалення зазначеного дерева завершити не вдалося».

Відзначимо, що ця липа не є пам’ятником природи, але тим не менше є популярна. Розповідають, що давним-давно, коли будувався паркан, робітникам було шкода зрізати дерево, і вони придумали таке нестандартне рішення. Тепер завдяки цьому у екскурсоводів є чудове місце, щоб дивувати гостей. Та й кияни від побаченого «чуда» завжди в захваті. Ще б! Доросла липа (майже 120 років!) Росте у дворі будинку, але її ствол «визирає» назовні через дірку в паркані.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 18:04 :39