live
Новини » Політика

Сироїд: Генпрокурор Луценко не може розраховувати на підтримку після заяв щодо США

ZIK

Українці довіряють уряду Сполучених Штатів Америки і розраховують на підтримку. Тому, коли Генпрокурор Юрій Луценко заявляє, що під час першої зустрічі з послом США в Україні Марі Йованович він отримав список тих, кого не можна притягати до відповідальності, це є неприпустимим. Бо саме такі заяви є загрозою для України.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорила народний депутат України від фракції «Самопоміч» Оксана Сироїд.

«Сполучені Штати Америки розуміють, що українське суспільство і Юрій Луценко – це різні поняття. Адже українці мають довіру до уряду США і вони розраховують на їхню підтримку», – сказала Сироїд.

Вона вважає, що Україна і США повинні будувати взаємовигідні, взаємно цікаві  і корисні стосунки, а не вносити деструкцію.

«Поведінка, яку вчора продемонстрував Юрій Луценко, на жаль, є загрозою для України. Ви ж розумієте, що уряд, який в тому числі представляє Генеральний прокурор з подібними заявами – не може розраховувати на повагу і підтримку», – зазначила вона.

Що ж до загалом можливості подібних ситуацій, вона наголосила, що це є, фактично, проривом штучної та фальшивої «греблі».

«Влада побудувала довкола себе абсолютно фальшивий інформаційний простір і більшість  заяв не мають жодного стосунку до реальності. Тобто людям обіцяють одне, а насправді роблять інше і керуються зовсім іншими принципами у своїй діяльності. І Генеральний прокурор є яскравим прикладом фальші влади, адже ця кандидатура виявилась пшиком. Бо  Луценко начебто демонстрував свою готовність до роботи, а в результаті  виявився абсолютно нездатним, неспроможним, нефаховим і навіть тим, хто підриває наші міжнародні стосунки», – наголосила Сироїд.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив в інтерв’ю американському телеканалу Hill.TV , яке вийшло у середу, 20 березня, що під час першої зустрічі з генпрокурором Юрієм Луценком, який обійняв свою посаду у 2016 році, посол США в Україні Марі Йованович вручила йому список тих, кого не можна притягати до відповідальності (do not prosecute list).

Натомість, у посольстві США прокоментували скандальну заяву Луценка і наголосили, що заява Генерального прокурора України Юрія Луценка про те, що чинний посол Сполучених Штатів Америки Марі Йованович передала йому перелік «недоторканних» для правосуддя осіб, не відповідає дійсності.Loading...
Loading...
Loading...