Новини » Спорт 21 березня, 2019, 1:11
Суперники українців у відборі Євро-2020 серби в спарингу зіграли внічию з німцями
Збірна Сербії з футболу / fss.rs

У Вольфсбурзі наприкінці доби 20 березня суперник збірної України з футболу по відбору до чемпіонату Європи-2020, команда Сербії, провів товариський поєдинок проти команди Німеччини.

Матч, який проходив на переповненій «Фольксваген-Арені», закінчився з рахунком 1:1, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

У складі сербів голом на 12-й хвилині відзначився нападник «Айнтрахту» Йович, а у німців на 69-й хвилині забив Горетцка.

Додамо, що на 90+4-й хвилині за грубий підкат було вилучено форварда «Црвени Звезди» Мілана Павкова.

Збірна Сербії провела цей поєдинок у такому складі: Дмитрович, Міленкович, Богосовац (Мітрович, 79), Рукавіна, Спаїч, Максімович (Йовічич, 88), Гачинович (Радоньїч, 62), Лазович (Живкович, 79), Мілінкович-Савич (Лукич, 62), Льяїч, Йович (Павков, 70).

2019-04-20 11:41 :45