Новини » Світ

США у терміновому порядку перекидають до Європи 1,5 тисячі військових

Сполучені Штати перекидають у прискореному порядку до Німеччини й Польщі близько 1,5 тис. військовослужбовців з метою випробування на практиці стратегії швидкого розгортання військ у Європі.

Про це повідомило в четвер американське інформагентство АР, пише «Укрінформ».

«Більш як 300 американських військових прибули в четвер зі своєї бази Техасі в Німеччину в рамках першого тестування нової американської стратегії швидкого розгортання американських військ у Європі з метою посилення стримуючого впливу НАТО на можливу російську агресію», – зауважується в повідомленні.

Зазначається, що це лише частина масштабної передислокації американських військ, яка в загальній кількості охоплює перекидування близько 1,5 тис. військовослужбовців. Очікується, що решта контингенту прибуде до Німеччини й Польщі впродовж ближчих днів.

Наказ на масштабну передислокацію був відданий приблизно тиждень тому. Це включає, в тому числі, підготовку й транспортування танків Abrams, БМП Bradley, а також іншого озброєння, зосередженого наразі в Європі, зокрема, в Нідерландах.

«Мета полягає в забезпеченні та посиленні боєготовності, а також відпрацюванні взаємодії з нашими союзниками по НАТО, такими як Німеччина й Польща», – прокоментував маневри представник американського командування генерал-майор Джон Гронскі.

Сьогодні в Німеччині налічується близько 34 тис. американських військовослужбовців, зауважується в повідомленні.

Loading...