live
Новини » Світ 147 Читать эту новость на русском

Партію прем’єр-міністра Угорщини усунули від роботи в Європарламенті

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
загрузка...
загрузка...

Провідна в ЄС Європейська народна партія (ЄНП) призупинила членство партії «Фідес» на чолі з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.

Як повідомив голова фракції ЄНП в Європарламенті Манфред Вебер, рішення щодо членства партії буде ухвалено за підсумками роботи оціночного комітету, а поки угорські консерватори не зможуть голосувати в Європейській народній партії, брати участь в засіданнях і висувати своїх кандидатів на різні посади, пише «Слово і Діло» з посиланням на «РІА Новини».

В середині вересня Європарламент (ЄП) ухвалив резолюцію, яка вказує на загрозу порушення Угорщиною основоположних демократичних принципів і цінностей Європейського союзу. Приводом, зокрема, послужив схвалений парламентом країни пакет законопроектів, відомий як «Стоп Сорос». У разі порушення Будапештом договору про ЄС держава може потрапити під санкції коаліції.

Весь минулий рік з подачі партії «Фідес» Угорщину прикрашали плакати, Лінч американського філантропа Джорджа Сороса за намір «заповнити країну мігрантами» (його фонди спонсорували організації, які допомагали біженцям). Однак в якийсь момент на плакатах в компанії мільярдера з’явився глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, звинувачений у намірі «послабити права європейських країн на охорону кордонів і спростити мігрантам в’їзд в ЄС».

Тоді в Євросоюзі заявили, що Орбан зайшов занадто далеко.

Loading...
Loading...
Loading...