Новини » Економіка 21 березня, 2019, 19:28
Німеччина та Фінляндія виділять на українську освіту €58 млн ‎

ЄС та його держави-члени Німеччина та Фінляндія нададуть 58 мільйонів євро в межах цієї програми для підтримки розробки професійних та освітніх стандартів в Україні

Про це повідомляє Представництво ЄС в Україні у Facebook.

«Туринський процес також підтримає Програму ЄС «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», яку запустять найближчим часом. ЄС та його держави-члени Німеччина та Фінляндія нададуть 58 мільйонів євро в межах цієї програми для підтримки розробки професійних та освітніх стандартів з урахуванням потреб ринку праці, розробки нових навчальних програм, перепідготовки вчителів та управлінського персоналу в Україні, підвищення привабливості професійної освіти та модернізації інфраструктури професійної освіти (навчальних закладів)», – йдеться в повідомленні.

Україна як член Європейського фонду освіти бере участь у Туринському процесі з моменту його започаткування у 2010 році. Зокрема Україна активно співпрацює з Європейським Фондом освіти для удосконалення національної системи професійно-технічної освіти щодо впровадження європейських стандартів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 07:26 :16