live

Не «собачі бої» на екрані: Цибулько про вміння привести виборця на дільницю

ZIK

Від образу на телеекранах і таланту претендента на президентський пост залежить багато, проте і від партійної оргструктури на виборах залежатиме не менше.

Таку думку в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політолог Володимир Цибулько.

Експерт, коментуючи результати останніх соціологічних досліджень, зауважив, що під час виборів одна річ – телевізійний образ претендента на президентський пост, а інше – партійна оргструктура. Він пояснив, чому багато експертів вважають, що Юлія Тимошенко та Петро Порошенко мають більше шансів вийти у другий тур, аніж шоумен Володимир Зеленський.

«Тому що вміння організувати свого виборця в останню хвилину, привести його «за руку» на дільницю, вміння захистити свій результат – це зовсім інша сфера політичної діяльності, ніж телевізійні дебати і «собачі бої» на телеекрані. Тому ми по суті зараз спостерігаємо за змаганнями оргструктур, а вони важливіші», – акцентував політолог.

Володимир Цибулько зауважив, що, спостерігаючи за чотирма хвилями виборів в об’єднаних територіальних громадах, помітив, як політичні сили зуміли змобілізувати своїх виборців і привести їх на дільниці.

«Якраз там оргструктура «Батьківщини» й оргструктура БПП були найбільш успішними. Тому тут від телевізора й від образу, таланту кандидата залежить багато, але від оргструктури буде залежати не менше», – переконаний політолог.

Нагадаємо, як свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Центром «Социс» разом з Інститутом стратегічних досліджень та прогнозів «Янус» з 9 по 14 березня 2019 року, на запитання, хто переможе на президентських виборах, серед тих, хто визначився, 25,5% назвали Петра Порошенка, 25,1% – Володимира Зеленського, 12,45% – Юлію Тимошенко.

Loading...