live

Виборець Зеленського: нардеп вказав на рядок бюлетеня, який зробив рейтинг кандидату Зе

ZIK

Надвисокий рейтинг Зеленського ­– це уособлення скасованого рядка в бюлетені «не підтримую жодного кандидата».

Таку думку в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України Юрій Бублик.

Нардеп Віктор Чумак вважає, що за 10 днів до виборів рейтинги кандидатів у президенти можуть кардинально «перевернутися».

Однак на думку народного обранця Юрія Бублика, 10 днів – занадто малий термін для кардинальної зміни рейтингів. Проте політик не виключає, що за цей час може з’явитися сила-силенна компроматів.

Юрій Бублик також прокоментував високий рейтинг «новоспеченого» політика Зеленського.

«Я гадаю, що Зеленський уособлює рядочок в бюлетені «не підтримую жодного кандидата». Коли я спілкуюся з людьми, які кажуть, що підтримують Зеленського, я питаю у них про його програму, які там є світоглядні речі. Натомість люди відповідають: «Як мені оці всі набридли...». Є така особливість. Ми бачимо, що такий рядочок набирає багато прихильників», – зауважив гість програми.

Також Юрій Бублик звернув увагу на те, що чверть українських виборців ще не визначилися, за кого будуть голосувати.

«Але я вважаю, що ця чверть виборців плюс компромати ще дадуть свій результат у день голосування. Думаю, результати виборів суттєво будуть відрізнятися від нинішніх рейтингів», – заявив нардеп Бублик.

Нагадаємо, як свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Центром «Социс» разом з Інститутом стратегічних досліджень і прогнозів «Янус» з 9 по 14 березня 2019 року, на запитання, хто переможе на президентських виборах, серед тих, хто визначився, 25,5% назвали Петра Порошенка, 25,1% – Володимира Зеленського, 12,45% – Юлію Тимошенко.

 

Loading...