Новини » Політика 21 березня, 2019, 12:21
Митрополит Епіфаній: Саме завдяки Революції Гідності ми отримали довгоочікуваний томос
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Фото: pomisna.info/Іван Сидор
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Фото: pomisna.info/Іван Сидор

Революція Гідності відіграла важливу роль в отриманні Українською Православною церквою томосу про автокефалію.

Про це заявив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час зустрічі з керівництвом та представниками Малої академії наук України, повідомляє pomisna.info.

«Саме завдяки Революції Гідності ми отримали довгоочікуваний томос, документ про Автокефалію нашої Православної церкви в Україні. Про цей час мріяли та очікували багато поколінь наших попередників, але ми з вами стали безпосередніми учасниками, співтворцями та творцями. Всі ми разом: і Церква, і ви – ті активні учасники подій, робили все задля того, щоб цей час настав і зараз ми констатуємо, що маємо незалежну помісну Українську Православну церкву», – зазначив митрополит Епіфаній.

Під час зустрічі сторони обговорили процес переходу парафій з Московського патріархату до Православної церкви України. Митрополит Епіфаній зазначив, що Церква прагне до об’єднання на засадах любові та миру.

«Ми готові пробачити, забути, перегорнути сторінку і далі будувати наше майбутнє разом, не дивлячись на те, що було в минулому. Ми не хочемо уподібнюватися нашим опонентам та не будемо клеймити їх, ворогувати, сіяти ворожнечу і проявляти ненависть, адже хочемо, щоб все було мирно і з любов’ю. Ми і надалі будемо розбудовувати нашу незалежну Церкву, яка є духовною основою європейської демократичної Української держави, яка стане повноцінним членом Європейського Союзу та увійде в НАТО», – сказав він.

Нагадаємо, Митрополит Епіфаній розповів про істинне значення Великого посту та дав настанови.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 19:59 :20