Новини » Львів

Молодий хлопець з Львівщини потребує допомоги: його врятує лише пересадка кісткового мозку

Молодому хлопцю з Львівщини потрібна допомога – лікарі діагностували в нього страшну хворобу, врятувати його може тільки пересадка кісткового мозку.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив львівський журналіст, учасник АТО Влад Якушев.

 

«У родині Гудз, яку я знаю особисто, сталась біда. Молодому хлопцю, якого звуть Гудз Володимир,20 потрібна допомога. Лікарі поставили діагноз мелоїдна лейкемія. Хлопець у такому стані, що врятувати його може тільки пересадка кісткового мозку. Брат готовий стати донором і справа тільки за грошима. В Україні такого не роблять. Закордонні клініки називають суми від 100 до 200 тис. доларів.

Це звичайна чесна українська родина з села Луки, Самбірського району. Для них це гроші неймовірні. Продавати в них нічого. Брат Ігор зібрався за кордон на заробітки, але навіть там не можливо за короткий термін заробити таку суму. Якщо не допоможуть небайдужі, Володя приречений», – зазначив він.

За його словами, Володя разом з братом були активними учасниками революції гідності. У 2015 Володя пішов служити у Нацгвардію і прослужив два роки. На передову не потрапив, але і за інших не ховався.

«Разом ми можемо його врятувати, тому я прошу, якщо не маєте можливості допомогти грошима, зробить репост. Нехай про їх біду дізнається більше людей. На фото Володя. Він не хотів фотографуватись. Він не звик просити, не вміє. Тому прошу я і родина», – написав Якушев.

Реквізити:

Номер картки Ощадбанку 5167 4901 0116 1041

Картка оформлена на батька – Гудз Зеновій

Телефон 096 713 52 97

Loading...