Новини » Львів 21 березня, 2019, 14:00
МІОК проведе круглий стіл щодо проблем викладання української мови як іноземної

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) 28 березня проводить круглий стіл «Українська мова як іноземна: пошук інновацій крізь призму досвіду викладання інших мов». Початок о 10.00, головний корпус НУ «Львівська політехніка», ауд. 226 (ІІ поверх).

Про це повідомила прес-служба МІОК.

Це перший із серії запланованих МІОКом цьогорічних заходів, присвячених проблемам викладання української мови як іноземної. Подія відбудеться в контексті нової державної мовної політики, спрямованої на поширення української мови в Україні і за кордоном.

Захід покликаний започаткувати важливий діалог між центрами з вивчення різних мов (української, французької, німецької, іспанської, італійської, норвезької, шведської, польської, японської, корейської) і стимулювати використовувати зарубіжний досвід колег для викладання української як іноземної.

У круглому столі, зокрема, візьмуть участь Оксана Винницька-Юсипович, Почесний Консул Канади в Україні, представники організації «Альянс Франсез», Центру німецької мови, Центру грецької мови і культури, Центру іспаністики, Українсько-скандинавського центру, Львівського корейського центру «Ханмаді», Українсько-японського центру, Лінгвістично-освітнього центру Національного Університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету ім. І. Франка, Українського католицького університету, а також викладачі української мови за кордоном.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 03:21 :49