Новини » Події 21 березня, 2019, 17:35
Масове отруєння дітей у Дніпрі: причиною хвороби стала вірусна інфекція

Локальний спалах кишкового захворювання в учнів Дніпровської школи №112 був викликаний норовірусною інфекцією.

Про це повідомили на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Дніпропетровській ОДА, передає прес-служба відомства.

«Гостру кишкову інфекцію, яка локально виникла серед учнів Дніпровської школи №112, викликав норовірус. Це – не бактеріальна, а вірусна інфекція», – сказала заступник директора Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ України Валентина Резвих.

За її словами, були проведені лабораторні дослідження зразків зі шкільного харчоблоку. У пробах води і навколишнього середовища школи №112 не знайшли бактеріальних або вірусних збудників захворювань. Норовірус виявили у дітей та працівників харчоблоку.

Перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман підкреслив, що незабаром у всіх навчальних закладах області відбудуться перевірки санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів. Фахівці будуть звертати увагу на дотримання гігієни, якість води, дезінфекційні заходи, наявність медичних працівників.

Нагадаємо, 14 березня на навчання в школу в Дніпрі не прийшли 512 учнів з 904. За неофіційною інформацією, 94 з них поскаржилися на погане самопочуття, 12-х госпіталізували.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 16:23 :43