Новини » Спорт 21 березня, 2019, 14:12
Китайський дует виграв ЧС з фігурного катання з новим світовим рекордом
Фігуристи з Піднебесної Суй Веньцзінь і Хань Цун виграли світовий чемпіонат серед спортивних пар в японському місті Сайтама з новим рекордом / twitter

Китайський дует Суй Веньцзінь / Хань Цун переміг у турнірі спортивних пар на чемпіонаті світу-2019 з фігурного катання, який розпочався в місті Сайтама (Японія).

Китайський дует переміг у змаганні спортивних пар, які відбулися у перший фінальний день чемпіонату, зі світовим рекордом, повідомляє ukrinform.ua.

Суй Веньцзінь і Хань Цун сьогодні, 21 березня, набрали рекордні 155.60 балів за довільне катання і 234.84 бали за сумою двох програм. Короку програми спортсмени виконували вчора, 20 березня.

«Це не просто катання... Це поезія, це мистецтво, це щось божевільне», – говорили фахівці після виступу фігуристів з Піднебесної.

Нагадаємо, Україну на чемпіонаті світу-2019 з фігурного катання представляють одиночник Іван Шмуратко і танцювальний дует Олександра Назарова / Максим Нікітін.

Першим серед українських спортсменів на лід арени в місті Сайтама вийде Іван Шмуратко. Сьогодні, 21 березня, чоловіки виступлять з короткою програмою.

Натомість Олександра Назарова / Максим Нікітін стартують з ритмічним танцем завтра, 22 березня.

2019-04-26 15:30 :08