Новини » Політика 21 березня, 2019, 13:39
Крим буде звільнений, але не завтра, – Бабін
ZIK
ZIK

Питання, пов’язані з окупованими територіями та звільненням заручників, будуть заморожені до виборів в Україні. Адже РФ не хоче просто підігравати нашій владі в інформаційній війні. Тому українці повинні зробити правильний вибір під час волевиявлення, переобрати парламент та отримати якісний уряд, який орієнтуватиметься саме на деокупацію.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив представник Президента в Криму у 2017-2018 роках Борис Бабін.

Він зазначив: звичайно, вплив України на мислення кримчан – важливе завдання, однак не слід переоцінювати цей фактор. Мовляв, від думки населення окупованих територій, практично, ніколи нічого не залежить.

«Окуповані території звільняють іншими шляхами, ніж спілкуванням з населенням. Якраз спроби втягнути нас у такі форми, на кшталт «почуйте Донбас» – знаряддя ворога. Насправді, маємо опікуватись зовсім іншим – обороноспроможністю, посиленням санкцій, нанесенням РФ канонічної, політичної та юридичної поразки на глобальних та регіональних майданчиках», – вважає Бабін.

Адже експерт переконаний: півострів буде звільнений не через бажання самих кримчан – так само як і був окупований не з їхньої волі.

«Сьогодні Росія взяла певну паузу в деяких процесах взаємодії із нами, зокрема – питанні заручників. Цей процес не на користь України, а демагогія щодо наших бранців, що транслюємо в ЗМІ, фактично, є знаряддям опосередкованої російської пропаганди. Хто мені не вірить, згадайте про пані Савченко», – наголосив експерт.

Він переконаний: ці питання будуть заморожені до виборів в Україні, адже росіяни не хочуть підігравати нашій владі в «інформаційній війні».

«Та це не означає, що і після виборів реально щось зміниться у взаємодії сторін. Можливо, просто трохи зміниться інформаційна картинка щодо Криму. Насправді деокупація Криму та Донбасу – тривалий марафон, ніхто не дасть нам тут чарівної пігулки. Це справа всього українського народу», – зазначив Бабін.

Тож він наголосив: українці повинні зробити правильний вибір на президентських виборах.

«Маємо і переобрати парламент, в якому буде не 70 беніфіціарів окупованого Криму, як зараз, а трохи менше. Ми повинні й обрати уряд, який не сприймає Крим лише, як місце відпочинку 20 років тому. Коли це все працюватиме, а система державного управління та суспільна підтримка орієнтуватимуться на деокупацію, тоді процес пришвидшиться. Наразі у мене доволі песимістичний сценарій. Крим буде звільнений, але не завтра і не післязавтра», – підкреслив Борис Бабін.

Як повідомлялось раніше, блогер Андрій Полтава зазначав, що Головне завдання Росії на сьогодні – легалізувати анексію Криму.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 21:37 :10