live
Новини » Економіка

Коболєва звільнять, якщо цього року не буде видобуто 17 млрд кубів газу, – депутат

Керівник «Нафтогаз України» Андрій Коболєв буде працювати на нових умовах. Під його керівництвом цього року видобуток газу має дорівнювати 17 млрд кубометрам газу. У протилежному разі – його звільнять.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK заявив нардеп Вадим Денисенко.

«Неодноразово прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв про те, що не збирається продовжувати контракт з чинним главою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим на старих умовах», – каже експерт.

Тому було звернення до наглядової ради із проханням запропонувати варіанти, які могли б і задовольнити Кабмін, і внести позитивні зміни у розвитку нафтової галузі України, пояснює Вадим Денисенко.

«Наглядова рада подала своє звернення. У ньому вона зазначила, що слід зменшити зарплати, відмовитися від бонусів», – наголошує нардеп.

Також зарплата керівника НАК «Нафтогаз» має бути прив’язаною до виконаної роботи, зазначає Вадим Денисенко.

«У програмі передбачено, що Коболєва звільнять за деяких умов: по-перше, якщо цього року не буде видобуто 17 млрд кубів газу, по-друге, якщо контракт про транзит газу не перепишуть. Є й інші вимоги, втім, я не хочу деталізувати. Відомо одне: якщо Коболєв не буде слідувати всім вимогам його можуть звільнити», зазначає експерт.

Також він звертає увагу на роботу з санкціями проти Російської Федерації.

«Ми, разом з нашими європейськими партнерами, посилюємо санкції проти РФ. Вчора була заява Держдепу щодо роботи над новими заборонами. Україна, США і Європа хочуть обмежити будь-які економічні, політичні, воєнні можливості ескалації конфліктів, які веде РФ», додає експерт.

Нагадаємо, чинний глава правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Андрій Коболєв вважає пропозицію наглядової ради щодо нового контракту «розумним компромісом» та пообіцяв прийняти її.Loading...
Loading...
Loading...