live
Новини » Економіка

Гройсман на Львівщині: фермери України отримають мільярд гривень

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: Микола Тис/ZIK

Сьогодні, 21 березня, з робочим візитом на Львівщині перебуває Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Про це з місця події повідомив кореспондент ІА ZIK.

Він взяв участь в урочистому відкритті 10 міжнародного форуму «Аgroport West Lviv 2019».

У виступі Володимир Гройсман наголосив, що український АПК є гарантом продовольчої безпеки не тільки України, а й світу.

За його словами, українська агропромислова продукція присутня у 190 країнах світу, а Україна входить до топ-7 найкращих експортерів цього виду продукції.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і голова Львівської ОДА Олег Синютка. Фото: Olha  Mateychyk/Facebook
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і голова Львівської ОДА Олег Синютка. Фото: Olha Mateychyk/Facebook

«Але наш потенціал набагато більший», – підкреслив Гройсман, зазначивши, що переробка продукції становить лише 4%, тому потрібно змінити цю ситуацію.

Прем’єр повідомив, що у 2019 році на підтримку АПК буде скеровано 5,9 мільярда гривень. Кошти підуть на створення переробних потужностей, підтримку тваринництва, виробництво української сільськогосподарської техніки.

«Ми почали рух на підтримку українського фермерства. Передбачено один мільярд гривень на підтримку фермерських господарств. Малий і середній бізнес має відігравати ключову роль», – наголосив Гройсман.

Прем’єр відзначив важливість проведення таких форумів. Зауважив, що з кожним роком позиції України у світі з точки зору АПК будуть зростати, а підтримка цього сектору економіку буде тільки посилюватися.

Наприкінці прем’єр закликав українців купувати українську продукцію, таким чином підтримуючи розвиток галузі.

На міжнародному форумі у Львові присутні представники Тернопільської, Херсонської, Запорізької, Волинської та Івано-Франківської областей. Також делегація із близько 30 фермерів із Донецької та Луганської областей, представники іноземних посольств та консульств.

На 72 стендах виставки представлені виробники сільськогосподарської техніки, мінеральних добрив та сільськогосподарської продукції.

Додамо, сьогодні з візитом на Львівщину приїхав Володимир Гройсман.

 

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських правLoading...
Loading...
Loading...