live

День виборів – експерт спрогнозував дії протестного електорату

ZIK

Високий відсоток недовіри до влади буде висловлений саме в бюлетенях у день виборів проти чинного Президента, що може суттєво вплинути на результати голосування.

Таку думку висловив політичний експерт Руслан Синельников у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Експерт зауважив, що, зважаючи на результати рейтингів і соціологічних опитувань, протестний електорат ще не охоплений експертами в повній мірі. Натомість саме він більшою мірою може відіграти важливе значення на виборах.

«Протестний електорат міг бути не охоплений соціологічними компаніями, які дають дуже високі відсотки чинному Президенту. Але голоси саме цих виборців часто змінюють ситуацію та прогнози соціологів», – підкреслив Руслан Синельников.

Відтак, прогнозує експерт, для виборів ситуація може залишатися досить невизначеною, але в день виборів ця частина громадян все ж проявить себе.

«Високий відсоток недовіри до влади буде висловлений саме в бюлетенях проти чинного Президента, що може суттєво змінити результат виборів. І саме тут питання про Гриценка, Зеленського й Тимошенко – вони просто можуть набрати кратно більше, ніж їм зараз дають соціологи. Тому, ще все попереду, адже 10 днів – це ще дуже багато часу», – зауважив Руслан Синельников.

Як повідомляли, результати дослідження аналітично-консультативної компанії Gallup за 2018 рік засвідчили, що в Україні найнижчий у світі рівень довіри населення до влади – лише 9 відсотків.Loading...
Loading...
Loading...