live

Чумак виділив два головні запити виборів

ZIK

Свіже обличчя та об’єднання демократичних сил – це найбільші запити виборів.

Таку думку в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України (позафракційний) Віктор Чумак.

«На цих виборах є два найбільші запити. Запит перший – унікальна пропозиція на свіже обличчя. От є Зеленський. Це свіже обличчя й унікальна пропозиція проти всіх.

Підготовлений він чи ні, тямить щось у політиці чи ні – його виборцям це абсолютно однаково. Він для них є унікальною пропозицією», – зазначив народний обранець.

Другий запит цих виборів, за словами Чумака, – це об’єднання всіх демократичних сил.

«А це об’єднання собою формалізує Анатолій Гриценко. Але чомусь сьогодні саме на Гриценка здійснюється найбільший тиск. На мою думку, тут все просто, адже Гриценко собою являє те, що нинішня влада імітує», – наголосив Віктор Чумак.

Він також зауважив, що до вибрів Президента України залишилося лише 10 днів. Але за цей короткий час, за словами політика, рейтинги кандидатів у президенти можуть кардинально «перевернутися».

«Все може дуже змінитися. Найбільше це стосується перших чотирьох кандидатів», – заявив нардеп Чумак.

Нагадаємо, як свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Центром «Социс» разом з Інститутом стратегічних досліджень і прогнозів «Янус» з 9 по 14 березня 2019 року, на запитання, хто переможе на президентських виборах, серед тих, хто визначився, 25,5% назвали Петра Порошенка, 25,1% – Володимира Зеленського, 12,45% – Юлію Тимошенко.

Loading...