Новини » Події 21 березня, 2019, 14:21
Бойовики не пускатимуть проукраїнських жителів ОРДЛО на вибори президента, – розвідка
Люди в очікуванні перетину лінії розмежування на Донбасі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Люди в очікуванні перетину лінії розмежування на Донбасі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

За інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, російські окупаційні адміністрації активізували заходи з недопущення до участі у голосуванні на президентських виборах в Україні проукраїнськи налаштованих жителів тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

Зокрема, з громадянами, підозрюваними у проукраїнських поглядах, співробітники т.зв. «республіканських органів внутрішніх справ» проводять «профілактичні бесіди» і рекомендують утриматись від виїзду на підконтрольну Україні територію у період голосування.

При цьому, на пунктах пропуску вже запроваджено посилені заходи з перевірки громадян України, які перетинають лінію розмежування.

Крім того, 31 березня ц.р. на тимчасово окупованій території Донбасу російськими пропагандистами готується проведення масштабних масових антиукраїнських заходів (зібрання трудових колективів, мітинги і інші заходи) із залученням великої кількості місцевих жителів, обов’язкову явку яких повинні забезпечити російські окупаційні адміністрації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 19:45 :58