Новини » Політика 20 березня, 2019, 19:23
Звільнення ОРДЛО: експерт зізнався про власну розмову з «представником Луганська»
ZIK
ZIK

Визволення Донбасу військовим шляхом є нереальним, оскільки нині наша держава не є сильнішою від РФ, і в цьому питанні Україну не підтримують ані Європа, ані США та країни НАТО.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив експерт із питань державної безпеки Василь Вовк.

Експерт, коментуючи військовий спосіб визволення окупованого Росією Донбасу та прогнозуючи реакцію Заходу, зауважив, що «буде занепокоєння і три крапки».

Василь Вовк нагадав, що з 31 липня 2014 року перебував у Мінську, де зустрічався із представниками ОРДЛО та радником президента РФ Михайлом Зурабовим, і це були перші перемовини у межах Мінського процесу.

«Якраз тоді ми йшли і згори, і знизу – з півночі і з півдня, і готові були, дійсно, за два тижні звільнити все. Підійшов до мене пан Баранов – представник Луганська, а він у нас у в’язниці сидів і був десь там виміняний якимсь чином… «Ви можете нас захопити за день, два, три, навіть не за два тижні, але оці хлопці, – і показав на пана Зурабова, – нас в образу не дадуть». Що ми отримали згодом? Ми отримали Іловайський «котел». Такі «котли» ми отримаємо, якщо підемо сьогодні в атаку», – спрогнозував Василь Вовк.

Він нагадав, що нині Україна не є сильнішою від РФ. Водночас він зауважив, що багато його колег говорять про необхідність наступу, адже це питання іміджу кожного з українців, а особливо – бійців, добровольців, усіх захисників України. Попри те, що багатьом в Україні це питання «накипіло», визволення Донбасу військовим шляхом експерт вважає нереальним, зокрема і через те, що в цьому питанні Україну не підтримують ані Європа, ані США та країни НАТО.

Як повідомляли, Президент України Петро Порошенко підписав рішення РНБО про нові санкції проти агресора. За ініціативою Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України і Національного банку України було запроваджено санкції щодо 294 юридичних і 848 фізичних осіб.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що не піде на жодні підкилимні домовленості з Росією стосовно Криму.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 07:29 :37