Йосиф Зісельс пояснив, чому ініціатива «Першого грудня» підтримала Петра Порошенка

ZIK

Сьогодні перед Україною стоїть дуже багато проблем, але найголовнішою з них є питання захисту і збереження самої держави. І в таких умовах Петру Порошенку немає альтернативи серед кандидатів у президенти.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK заявив дисидент, член ініціативної групи «Першого грудня» Йосиф Зісельс.

Він підкреслив, що у листі підтримки Президента Петра Порошенка, підписаного членами ініціативи «Першого грудня», є перелік як досягнень, так і недоліків нинішньої влади.

«Ми двічі зустрічалися з Президентом Порошенком і дуже жорстко його критикували. Він не завжди реагував мирно, іноді дуже гаряче, але ми йому про це говорили. Ми не на кухнях це говорили, і не в ресторанах. Говорили про це прямо», – розповідає дисидент.

Зокрема, серед недоліків чинного Президента України він зауважив, що, буцім, той не дає соціальним ліфтам правильно працювати та дуже мало робить для того, аби зменшити соціальну несправедливість.

«Всі ці «меседжі» можна побачити у нашому листі. Сьогодні перед Україною стоять дуже багато проблем, але корупція серед них не найголовніша. І перераховані мною – не найголовніші. Головною проблемою група «Першого грудня» вбачає питання безпеки держави», – наголосив Йосиф Зісельс.

Крім того, він підкреслив, що ініціативна група не закликає робити те ж саме, що роблять її члени, а лише висловлює свою позицію.

«Ми кажемо, що у нинішніх умовах дійшло до висновку, буцім, саме ця людина допоможе вирішити проблеми безпеки держави. Іншої альтернативи серед кандидатів ми не бачимо, але, можливо, ви бачите. Якщо ви бачите, то голосуйте за нього», – сказав політичний діяч.

Він також підкреслив, що, попри всі недоліки чинного Президента, члени ініціативної групи «Першого грудня» бачать, що задля безпеки держави зроблено дуже багато.

«Не лише Президентом, а нами всіма разом із ним. Тому ми хотіли б і надалі разом з ним продовжувати захищати нашу державу. Повірте, ми з Мариновичем, які за радянської влади відсиділи багато років у таборах, ніколи не пішли б просто так підтримувати когось, якщо б не вважали, що це останній шанс», – заявив Зісельс.

Нагадаємо, Ініціативна група «Першого грудня» заявила про підтримку на виборах Петра Порошенка. Член групи Вадим Скуратівський висловив переконання, що найголовнішим досягненням чинного Президента є те, що Україна досі існує.

Loading...