Новини » Політика 20 березня, 2019, 20:25
Єдиний шлях звільнення територій є непопулярним, – генерал Вовк
ZIK
ZIK

Найкращий шлях звільнити окуповані території – це йти на прямі перемовини з агресором, але цей варіант не дуже популярний.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив експерт із питань державної безпеки Василь Вовк.

На запитання ведучої про те, як гість програми оцінює військовий варіант вирішення конфлікту на Донбасі, пан Вовк відповів, що найкращий варіант – це перемогти, підняти наші прапори і вигнати агресора з окупованих територій. 

«Але... на сьогодні виключений військовий варіант, і ми це розуміємо. Проти цього США і Європа, і ніхто на нього не піде. Це б означало третю світову війну», – значив Вовк. 

Також гість програми не погоджується з тим, що українська армія входить у десятку кращих. На його думку, її оцінюють ззовні, тільки на підставі тих даних, які є у відкритих джерелах, а варто оцінювати і те, що відбувається всередині.

«Є заяви політиків, кандидатів, що наша армія найсильніша, найкраща, що вона готова. Але ніхто не говорить, чи готова вона звільнити територію, на це важко відповісти», – зауважив експерт із питань державної безпеки. 

За його словами, в такому випадку треба відкинути військовий варіант. Тому залишається політично-дипломатичний шлях, який також має кілька напрямів.

«Є варіант тиску на Росію, як про це заявляв колишній посол США в Україні пан Тейлор. Він вважав, що санкційні заходи США та ЄС призведуть до того, що Росія ослабне настільки, що сама піде з Донбасу і залишить Крим. Мені здається це нереальним. Він говорить про це, не враховуючи реальної ситуації, яка відбувається, в тому числі в Україні і в Росії і в стосунках між державами. Є ще один шлях, він найкращий, але не дуже популярний – це йти на прямі перемовини з агресором – із РФ», – прокоментував експерт.

Нагадаємо, що в середу, 20 березня Збройним силам України передали чергову партію у складі понад 400 одиниць озброєння, військової техніки

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 04:34 :48