Якщо переможуть «пішаки» Коломойського, Україна «ляже» під Росію, – «кіборг»

ZIK

У разі, якщо після президентських виборів до влади в Україні прийдуть «пішаки» олігарха Коломойського – Тимошенко або Зеленський, то Україна «ляже» під Росію.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив доброволець, захисник Донецького аеропорту, «кіборг» Даня Данський.

Він вважає, що в разі перемоги когось зі згаданих осіб Україна забуде про рух до Європи та НАТО. На його думку, тоді колишніх учасників війни на Донбасі переслідуватимуть, відправлятимуть до РФ, де їх очікують пожиттєві терміни або й фізичне знищення. З його слів, за таких обставин країну розкрадуть, і державу Україна можна буде викреслити.

«Кіборг» Даня Данський уточнив, що під «пішаками Коломойського» має на увазі Юлію Тимошенко та Володимира Зеленського.

Із такою думкою не погодився голова аналітичного центру «Інститут регіональної політики» Енріке Менендес.

«Україна достатньо посмакувала повітрям свободи, тож хто не став би президентом, без опори на схвалення народу України він зробити нічого не зможе. Якщо гіпотетично припустити, що чиясь «маріонетка» приходить до влади, переламати через коліно народ України і змусити робити те, чого українці не схвалюють, мені здається, неможливо», – зазначив він.

Експерт додав, що нині завдання західного світу – стримувати РФ, а не воювати з нею, оскільки на Заході мислять абсолютно прагматичними категоріями, в яких Україна якоїсь особливої ролі не відіграє.

«Тобто ми повинні розуміти, що нам ніхто не допоможе, крім нас самих», – резюмував Енріке Менендес.

Нагадаємо, в п'яту річницю анексії Криму, 18 березня, президент РФ Володимир Путін приїхав на окупований півострів, де заявив, що «російський та український народи ніколи не сварилися», а непорозуміння у нього «лише з українською владою».

Президент Петро Порошенко відповів на заяву Володимира Путіна про його непорозуміння «лише з українською владою», наголосивши, що не збирається з ним «кашу варити чи на риболовлю бігати».

Loading...
Loading...
Loading...