live

В РНБО вказали, хто з російського бізнесу потрапив під нові українські санкції

Санкції на Росію

Рада національної безпеки і оборони затвердила додатковий список із 294 юридичних осіб, щодо яких вводяться обмежувальні санкції.

Про це йдеться в указі президента №82/2019 від 19 березня, розміщеному на сайті глави держави, повідомляє Економічна правда.

Зокрема, до списку потрапили компанії, причетні до будівництва транспортного переходу через Керченську протоку, проведення псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях ОРДЛО, а також кримського півострова, і компанії, які поширюють видавничу продукцію антиукраїнського змісту та інші.

Зокрема, це компанії: «МАКО-холдинг» Олександра Януковича, EN + Group і ряд інших пов’язаних із Олегом Дерипаскою підприємств, російські «Силові машини» і «Стройтрансгаз», а також суднобудівний завод «Залив» народного депутата Костянтина Жеваго.

Також окрему групи складають 11 російських видавництв і книжкових інтернет-магазинів.

Потрапили до списку санкцій повторно українські «дочки» російських держбанків – Сбербанку, ВЕБ і ВТБ. Їм на два роки заборонено виводити капітал на користь пов’язаних із банками осіб.

До переліку також потрапила Всеросійська державна телевізійна і радіомовна компанія (ВДТРК) і її представництво у Києві.

Також, за інформацією Інтерфакс-Україна, РНБО включило до списку санкцій російські і кримські будівельні компанії (понад 15 таких компаній).

До цього переліку потрапили: ТОВ «СГМ-Міст», ПАТ «Мостотрест» і ТОВ «Стройгазмонтаж» (усі – Москва, РФ), АТ «Інститут «Гіпростроймост – СанктПетербург», ТОВ «Мостотряд №75», будівельна холдингова компанія» Старе місто – КАРСТ» (усі – Санкт-Петербург), ТОВ «Портгідрострой», федеральна казенна установа «Управління федеральних автомобільних доріг «Тамань» федерального дорожнього агентства», АТ «Фірма ДЕКО» (усі – Краснодарський край, РФ).

Окрім цього, у список потрапили: АТ «Краснодаргазстрой» і ТОВ «Мостдорстрой» (обидві – Краснодар, РФ), ТОВ «КБК Груп» (Сочі, РФ) і АТ «Дирекція з будівництва залізниці Беркакит-Томмот-Якутськ» (Алдан, РФ).

У список також включені зареєстровані в Криму ТОВ «Боспорекострой» і ТОВ «ГідроПромСтрой».

У відношенні до цих компаній санкції введені строком на три роки і передбачають блокування їхнії активів, а також заборона на здійснення у них держзакупівель товарів, робіт і послуг.

Loading...