Новини » Світ

У Сирії перебуватимуть 400 американських військових після перемоги над ІДІЛ

Президент США Дональд Трамп заявив, що після перемоги над терористами Ісламської держави в Сирії залишаться 400 американських військовослужбовців.

За його словами, США залишать у Сирії на невизначений термін 400 військовослужбовців, в тому числі 200 солдатів біля кордону з Ізраїлем, повідомляє «Новое Время» з посиланням на The Times Of Israel.

Додамо, наприкінці 2018 року США оголосили про виведення американських військ з Сирії. Президент Дональд Трамп аргументував це рішення перемогою США над бойовиками терористичної організації Ісламська держава в Сирії.

Він заявив, що Туреччина та інші країни на Близькому Сході здатні протистояти залишкам ІДІЛ в Сирії без підтримки американської сторони.

Після критики, яка пішла на Трампа, в Білому домі заявили, що США мають намір залишити в Сирії 200 військовослужбовців як «миротворчий контингент».

Bloomberg з посиланням на високопоставленого чиновника адміністрації США повідомляв, що близько 400 американських військовослужбовців залишаться в складі багатонаціональних сил в Сирії.

Loading...