Новини » Спорт 20 березня, 2019, 12:19
У жіночій збірній України з біатлону на заключному етапі КС двоє дебютантів
Анна Кривонос / biathlon.com.ua

Талановита українська біатлоністка Анна Кривонос, яка посіла дев’яте місце в загальному заліку юніорського кубка Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) сезону-18/19, вперше потрапила до заявки основної національної команди на етап Кубка світу.

21-річна біатлоністка Анна Кривонос відправиться разом з основою збірною України до норвезького Холменколлена на останній етап Кубка світу. Анна Кривонос має велику кількість нагород в юніорських змаганнях: вона ставала чемпіонкою світу серед дівчат у 2015 році, а минулого року здобула «срібло» в індивідуальній гонці.

Крім Кривонос на останньому етапі Кубка світу-18/19 в складі збірної України дебютує Катерина Бех, яка здобула це право завдяки виступу на юнацькому чемпіонаті світу-2019. Участь Бех не впливатиме на квоту українок – вона має особисту квоту, тому на старт в спринті зможуть вийти шість українських біатлоністок, повідомляє sportarena.com.

До складу першої команди входять Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Юлія Журавок.

Нагадаємо, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олена Підгрушна достроково завершила сезон через проблеми зі здоров’ям.

Додамо, що останній в нинішньому сезоні етап Кубка світу з біатлону пройде в норвезькому Холменколлені 21 – 24 березня. Спортсмени змагатимуться в спринті, гонці переслідування і мас-старті.

2019-04-23 07:53 :21