Новини » Світ 20 березня, 2019, 3:00
США ввели санкції проти Венесуели

Мінфін США ввів санкції щодо золотодобувного підприємства Венесуели VG Compañía General de Minería de Venezuela (Minerven) і його президента.

Про це йдеться в прес-релізі на сайті міністерства фінансів США.

Управління з контролю за іноземними активами міністерства фінансів США (OFAC) внесло до списку санкцій венесуельське державне підприємство CVG Compañía General de Minería de Venezuela і його президента Адріана Антоніо Пердомо Мата за незаконні операції з золотом, «які продовжують підтримувати незаконний режим колишнього президента Ніколаса Мадуро».

«Казначейство націлилося на золотодобувну компанію Minerven і його президента за підтримку оточення корумпованого режиму Мадуро. Ми будемо активно переслідувати тих, хто пов’язаний і безрозсудною незаконною торгівлею золотом Мадуро, яка сприяє цій фінансовій, гуманітарній та екологічній кризі», – заявив міністр фінансів США Стівен Мнучін.

У мінфіні пояснили, що Minerven як єдиний державний переробник золота у Венесуелі купує золото у шахтарів, які працюють в небезпечних умовах на незаконних шахтах, розплачуючись з ними венесуельськими Боліварами, які в результаті інфляції знецінюються.

«Ця практика дозволила нелегітимного режиму конвертувати свою знецінену валюту в золото і інші іноземні валюти, сплачуючи шахтарям майже нікчемні болівари, в той же час дозволяючи режиму Мадуро виживати і триматися за владу», – йдеться в заяві.

В результаті санкцій все майно і інтереси цієї компанії і її президента, а також будь-яких юридичних осіб, які прямо або побічно їм належать на 50 або більше відсотків, заблоковані.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 11:02 :12