live

США припиняють утримувати під вартою деякі родини мігрантів, затримані на кордоні

Мігранти прямують до США

Американська митниця і прикордонна охорона почнуть звільняти деякі сім’ї, затримані біля кордону в південному Техасі, тому що центри затримання повністю заповнені.

Про це заявив офіційний представник агентства у вівторок, – повідомляє abcnews.

Влада дасть деяким з сімей, затриманих в районі долині Ріо-Гранде повідомлення про з’явлення в суді. Інші будуть звільнені під їх власною підпискою, тобто вони мають дату суду, але не встановлені суми застави.

Мігранти прямують до США
Мігранти прямують до США

Вздовж долини Ріо-Гранде було затримано більше дітей та сімей, ніж у будь-якій іншій області кордону в останні місяці, згідно з даними прикордонної служби.

Офіційний представник митниці і прикордонної охорони посилався на нещодавнє збільшення прикордонних арештів як причину тимчасової зміни політики, заявивши, що це було зроблено «для зменшення ризиків як для безпеки офіцерів, так і для уразливих груп населення в цих умовах».

«Митниця і прикордонна охорона прагне ефективно використовувати наші ресурси для підтримки операцій з безпеки на кордоні та поточних гуманітарних зусиль», – сказав чиновник.

Агенти розраховують зупинити майже 100 000 мігрантів на південному кордоні цього місяця, сказала у своєму виступі на цьому тижні секретар національної безпеки Кірстієн Нільсен.

Нільсен заявила, що якщо ця тенденція продовжуватиметься, то в березні побачимо більш ніж удвічі більше несанкціонованих переїздів у порівнянні з тим же самим часом в останні роки.

Її прогноз разом із зростаючими прогнозами митниці і прикордонної охорони свідчить, що очікується в найближчі місяці, і простежується, що буде велике збільшення дітей і сімей, ніж було в останні місяці.

«Система порушується», – заявилаНільсен у понеділок. «І наші громади, наш персонал правоохоронців і самі мігранти платять ціну».Loading...
Loading...
Loading...