Новини » Світ 20 березня, 2019, 8:12
США не побачили нових доказів підготовки КНДР до запуску нових ракет
Балістична ракета КНДР. Фото: EPA-EFE
Балістична ракета КНДР. Фото: EPA-EFE

Експерти Центру стратегічних і міжнародних досліджень у Вашингтоні не знайшли свідчень будь-якої значної активності на випробувальному полігоні Сохе в районі Тончхан-ні в КНДР, які б свідчили про можливість проведення там найближчим часом нових ракетних пусків.

Відповідний звіт було опубліковано у вівторок на сайті дослідницького центру, передає Укрінформ.

У документі зазначається, що хоча недавня активність на полігоні свідчить про те, що він знову перебуває у робочому стані, все ж не було зафіксовано жодної значної активності на вертикальному стенді для випробувань ракетних двигунів і на пусковому майданчику з моменту публікації останнього звіту (9 березня).

«Судячи з усього, ракети-носія на полігоні немає. Ніякої значної активності також не зафіксовано і на інших об'єктах полігону», наголосили автори звіту.

Раніше на основі проведеного аналізу знімків з комерційних супутників експерти США виступили з твердженням, що КНДР може вести підготовку до проведення найближчим часом нових ракетних випробувань.

Представник Держдепартаменту високого рангу заявив на брифінгу для журналістів, що американський уряд визнав би можливий новий космічний запуск у КНДР порушенням країною мораторію на ракетні випробування.

Додамо, у США ще сподіваються на прогрес у переговорах з КНДР з денуклеаризації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 20:26 :59