Новини » Політика 20 березня, 2019, 20:44
Селянська партія України підтримала Юлію Тимошенко
Представники Селянської партії України
Представники Селянської партії України

Селянська партія України заявила про підтримку Юлії Тимошенко на виборах Президента України. Відповідну заяву одностайно ухвалила Вища рада партії.

Про це повідомив голова Селянської партії України, кандидат економічних наук Зеновій Холоднюк, передає «УНІАН».

«Ми вибрали нашим кандидатом у Президенти бойову, сильну і досвідчену жінку, яка бореться за Україну, за її відродження, вона єдина вболіває за людей», - заявив пан Холоднюк.

У Селянській партії переконані: єдиний кандидат з п’ятірки лідерів виборчих перегонів, який має реальну можливість бути обраним і при цьому розуміє, прагне і дійсно буде захищати інтереси аграріїв, – це Юлія Тимошенко.

«Іншої альтернативи для селян наразі просто немає. Тому що мова йде не лише про вибір персони кандидата – у сьогоднішній ситуації питання стоїть значно вагоміше: бути чи не бути українському селу у стратегічній перспективі?» - наголосив Зеновій Холоднюк.

За його словами, для врятування села у сьогоднішній ситуації потрібна сталева політична воля.

«Юлія Тимошенко – вольова особистість, яка не підлаштовується під обставини і нікого не боїться. Вона професіонал з багаторічним досвідом, не випадковий рейтинговий фаворит, а впливовий політик і державний управлінець з глобальним, стратегічним мисленням», - переконані у Селянській партії.

Представники Селянської партії наголосили: Юлія Тимошенко має чітку економічно обґрунтовану програму дій, а не набір пропагандистських кліше.  

«Новий курс Юлії Тимошенко повністю співпадає з програмою Селянської партії. Разом з її командою ми будемо проваджувати інновації, щоб підняти село та дати шанси людям на нормальне життя», - зауважив координатор Полтавської обласної організації Селянської партії Леонід Головач.

Як повідомлялося, Федерація профспілок України підтримала соціальну доктрину Юлії Тимошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 15:51 :26