Новини » Події 434 Читать эту новость на русском

Роль миротворців: «кіборг» вказав на стратегію перемоги над Росією

ZIK

Аби повернути Донбас і Крим, зараз не варто задіювати армію. Водночас нам треба добитися, щоб Росія ослабла, і вона сама звідти вийде.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив кіборг-доброволець Даня Данський.

Пан Данський вважає, що в ОРДЛО і в Крим, насамперед, мають прийти миротворці.

«Росія буде це блокувати, вона захоче підключити наближені до себе країни. Такий варіант нам не потрібен. Але погоджуюсь, що армія у нас дійсно дуже сильна. Я починав воювати з 2014 року, і я бачив тоді армію і бачу, яка вона зараз. Наша армія входить в десятку найсильніших армій Європи, і ми вже можемо щось показати», – зазначив військовий.

Також на запитання про те, чому в такому випадку Україна не використовує армію, кіборг-доброволець вважає, що це буде відкрита війна. І в ній може бути задіяний цілий світ.

«Армія дійсно є, але війна така річ, що або ти програєш, або виграєш. Іншого варіанту не дано. Зараз поки що армію не варто задіювати, нам треба добитися, щоб Росія ослабла, і вона сама звідти вийде. І тоді цих «сепарів» ми зачистимо дуже швидко», – переконаний Данський.

Крім цього, за його словами, найбільш підходящий варіант для проросійських кандидатів у президенти – це замороження конфлікту, і вони активно його підтримують. Це дозволить їм ввести у Верховну Раду проросійських депутатів із Донецької і Луганської областей.

«Тоді ми прогинаємося під Росію і забуваємо, що ми Європа й НАТО. Єдиний варіант, який я бачу, це тільки перемога», – прокоментував доброволець.

Нагадаємо, що в середу, 20 березня, Збройним силам України передали чергову партію у складі понад 400 одиниць озброєння, військової техніки.

Loading...
Loading...
Loading...