Новини » Політика 20 березня, 2019, 18:11
Фракцію «ляшківців» назвали прогульниками – за похід до Кабміну
ZIK
ZIK

Коли народні депутати демонструють силу, це має бути виключно сила закону, а не закон сили.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Оксана Юринець.

Коментуючи нинішній візит членів «Радикальної партії» на засідання Кабміну, Оксана Юринець наголосила, що така поведінка нардепів є неприйнятною, адже саме вони мають демонструвати повагу до державних органів.

Вона також зазначила, що правоохоронці, які вимагали у «радикалів» показати свої посвідчення, діяли згідно з інструкцією й не порушували закону. За словами Юринець, правоохоронці були на своєму місці й виконували свою роботу.

«Так і кожен з нас сьогодні має бути на своєму місці і робити свою роботу. Ми були у парламенті, є розгляд важливого законопроекту. Однак хтось пішов на засідання Кабміну», – зауважила Оксана Юринець.

Гостя програми зізналася, що особисто їй ця ситуації не сподобалася.

«Я розумію, що треба робити багато змін. І коли є вимога, а депутати часто висувають вимоги людей, що їх турбує, вони намагаються діяти у різний спосіб. Чи цей спосіб є прийнятний? Я вважаю, що ні. Якби після цього був якісний результат, то так. Але ціну газу контролює незалежний регулятор. Тому народні депутати у таких ситуаціях повинні демонструвати дотримання закону», – підкреслила Оксана Юринець.

Нагадаємо, сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів з’явився народний депутат Олег Ляшко разом із членами «Радикальної партії». Він критикував дії уряду, звинувачуючи його в балагані в країні і вимагаючи звільнення голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 09:23 :09